Návrat, občianske združenie

jediný domov pre dieťa je rodina

Pozývame vás na stretnutie dobroprajníkov Návratu pri koláčiku s hrami pre deti. Už 20.5. v rámci Restaurant day v záhrade pri Budatínskom hrade.

 
Predposlednú májovú sobotu pre vás v spolupráci s Považským múzeom v Žiline a pod záštitou Dobrákrajina.sk otvárame jedinečnú Návratovú kaviareň:

Rodinné poklady

Budete v nej môcť ochutnať domáce koláčiky podľa tajného rodinného receptu s kávou či osviežujúcou limonádou, zabaviť sa s deťmi pri veselých rodinných hrách a a objavovať spolu s nami skutočné poklady. 

 

kedy:  20.5.2017, 14:00 – 17:00 hod. - aj v prípade nepriaznivého počasia

kde: Park pri Budatínskom hrade (Topoľová 1), Žilina

navratova kaviaren rodinne poklady 1

 

Kaviareň je súčasťou medzinárodného dňa Restaurant day, do ktorého sa zapájame už druhý rok pod záštitou Dobrá krajina a ktorého hlavným cieľom je odniesť si dobrý pocit z príjemného stretnutia s neziskovými organizáciami i podpory ich práce.

 

Dobrovoľným príspevkom za domáce dobroty prispejete na náš projekt na Dobrej krajine - 4500 opustených detí chce vyrastať v rodine, konkrétne na poradenstvo a terapie pre náhradné rodiny, ktoré pomôžu deťom preliečiť ich "boľačky" na duši a rodičom im lepšie porozumieť. 

 
Kupón na naše chutné menu v podobe: domáceho koláčika podľa tajného rodinného receptu + káva + limonáda, si môžete kúpiť teraz aj vopred cez zľavadňa.

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Tím Centrum Návrat v Žiline.

 

Kaviareň Rodinné poklady pre vás otvoríme aj vďaka podpore od Rajo, a.s.


pdfPozvánka na Restaurant day - kaviareň Rodinné poklady na stiahnutie.